Wyślij wiadomość
aboutus

Xian Tonking Biotech Co., Ltd.

Xian Tonking Biotech Co., Ltd.
1
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: 500-1000
Rok założenia: 2008
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Jako profesjonalne przedsiębiorstwo o wysokiej technologii, Tonking Biotech zajmuje się badaniami, produkcją i dystrybucją ekstraktów roślinnych i funkcjonalnych dodatków do żywności.

 

Położony u stóp góry Qinling, naturalnego skarbca roślin i ziół w Chinach, Tonking Biotech jest obdarzony zaletą wysokiej jakości dostaw surowców.I dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi i obiektom, jesteśmy wyposażeni w zdolność do produkcji setek rodzajów wysokiej jakości naturalnych produktów pochodnych.i nasze produkty są produkowane zgodnie z przepisami systemu Kosher i Halal.

 

Dzięki nieustannym wysiłkom przez lata, Tonking Biotech stał się doświadczonym producentem produktów naturalnych i ekstraktów roślinnych w Chinach.Wiele rodzajów produktów zostało dostarczonych do Europy, Ameryki Północnej i Azji itd. każdego roku.

 

Wierzymy, że jakość jest niezbędna do sukcesu i mamy nadzieję, że nasze naturalne i zdrowe produkty mogą uczynić twoje życie doskonałym.

Historia

Tonking Biotech został założony w 2008 roku w Xi'an City, prowincja Shaanxi, Chiny.Tonking Biotech stał się doświadczonym producentem produktów naturalnych i ekstraktów roślinnych w Chinach.Liczne rodzaje produktów zostały rozprowadzone do Europy, Ameryki Północnej i Azji itd. każdego roku.

Usługa

Tonking Biotech może zapewnić klientom pełen zakres wsparcia technicznego i usług, w tym:

 

1- 24 godziny na dobę.

2Szybka dostawa.

3- Jakości dostawcy.

4Szybka obsługa posprzedażna

5. Pakiety profesjonalne

6Usługi na zamówienie.

7- Ziołowe receptury.

Nasz zespół

Obecnie zespół Tonking ma ponad 30 pracowników, w tym 5 starszych inżynierów, 4 pracowników z tytułem magistra 4 osoby i 25 pracowników z tytułem licencjata.Wysoko wykształceni talenty pracownicy posiadają nas silne siły badawcze w ekstraktach roślinnych produkcji i receptury ziołowe rozwiązania badań, i profesjonalny w obsłudze klienta.

 

Szczegóły kontaktu